Sanitas čelní a ušní teploměr sft77

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaká je cena sanitas čelní a ušní teploměr sft77?

Bezdotykový infračervený sanitas čelní a ušní teploměr sft77. Paměť až na 32 měření. Podsvícený a dobře čitelný displej. Tři barvy podsvícení, indikace naměřené teploty barvou. Vhodný pro měření tělesné teploty a teploty různých předmětů. Snadná manipulace. Měření ze vzdálenosti cca 3 až 5 cm.

TMU je teplotní čidlo s rozhraním USB. Měří teploty od -55 °C do +125 °C. USB teploměr komunikuje je…

Objednávala jsem zde jíž poněkolikáté a nikdy nebyl problém, zboží dorazilo vždy v pořádku v naplánovaný termín (den doručení lze vybrat z několika možností). Jsem spokojená.

Jsou sanitas čelní a ušní teploměr sft77 jako obvykle?

Náš výběr jsme rozdělili na dvě základní kategorie – na teploměry osobní a průmyslové. Ty osobní jsme pak dále rozdělili podle způsobu použití na ušní a čelní. Princip fungování osobních teploměrů je poměrně jednoduchý. Lidské tělo vyzařuje infračervené záření, které je sanitas čelní a ušní teploměr sft77 díky použité technologii schopen zachytit. Takto pohlcené paprsky jsou následně převáděny na teplotu a její hodnota se zobrazí na displeji. Ty průmyslové jsou pro změření tělesné teploty nevhodné. Jejich rozpětí a s tím související odchylka měření jsou na toto použití příliš velké. Naopak ale skvěle poslouží pro změření teploty prostředí, předmětů, kapalin nebo třeba pro zjištění, odkud ve zdi či v potrubí dochází k úniku tepla.

Reer s pozlacenou ohebnou špičkou je levnější digitální teploměr vhodný zejména pro alergiky, ale díky ohebnému hrotu také pro nejmenší pacienty. Určen je pro měření tělesné teploty v podpaží, v ústech a v konečníku. Rozsah možné naměřené teploty se pohybuje v rozmezí 32–43,9 °C, což je plně dostačujcí. Přestože výrobce uvádí délku měření 30 sekund, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je při měření v podpaží potřeba počkat déle (a to až 5 minut). Měření je ovšem (s ohledem k nízké ceně výrobku) překvapivě přesné, přestože spíše orientační. Při dosažení teploty vyšší než 37,5 °C na tuto skutečnost upozorní zvukový signál, taktéž na konec měření.

Rychlý a spolehlivý digitální lékařský teploměr vhodný pro děti.

Chyby, kterých se většina sanitas čelní a ušní teploměr sft77 dopouští

Infračervený lékařský sanitas čelní a ušní teploměr sft77 pro bezkontaktní snímání tělesné teploty z čela pacienta. Rychlé měření s klinicky ověřenou přesností měření.

Nejlevnější infra teploměry začínají zhruba na 500 Kč. Jde o modely s malou pamětí na posledních 20 – 30 měření. Disponují malým nepodsvíceným displejem zobrazujícím jen to nejzákladnější. K jejich provozu obvykle stačí jedna baterie.

Vysoce přesný, snadno čitelný skleněný lékařský teploměr určený k měření tělesné teploty.