Silvercrest® multifunkční teploměr sft 81

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 návyků týkajících se silvercrest® multifunkční teploměr sft 81, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Microlife silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 MT 1931 GT digit.60sekundovýDigitální silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 s ohebným pozlaceným analergickým hrotem, k měření tělesné teploty. S velkým displejem, 60sekundové praktické a pohodlné měření tělesné teploty.

• Rozsah měření teploty od 33,0 °C do 42,0 °C (91,4 °F až 107,6 °F).

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.

Kdybych to udělal dříve o silvercrest® multifunkční teploměr sft 81, neudělal bych chybu.

Přesný bezkontaktní infračervený silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 pro rychlé stanovení teploty lidského těla. Měření probíhá ze vzdálenosti 5 až 15 cm.

Bezkontaktní teploměry, které jsou určeny mj. k měření teploty lidského těla, patří mezi zdravotnická zařízení, která vyrábí řada firem. Tato zařízení musí splňovat určité certifikace. Mezi ty nejznámější výrobce patří následující značky.

Zapněte teploměr pomocí tlačítka On / Off, po spuštění zapípá a na displeji se zobrazí poslední naměřená hodnota a pak teplota Autotest. Zobrazí se také Lo ° a symbol ° C, který bude blikat. Teploměr začne měřit, jakmile bude vystaven tělesnému teplu, asi po 30 vteřinách se měření skončí, na což upozorní zvukový signál. Vypíná se tlačítkem On / Off nebo automaticky po krátké chvíli.

Jsou silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 tyto produkty?

1. silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 lékařský skleněný bezrtuťový je nutné minimálně 10 minut držet v podpaží, což je nekomfortní pro zdravotníky i pro pacienta, obzvlášť dětského. Při sklepávání je nutné mít dostatečnou trpělivost, jelikož kapalina uvnitř velmi klesá dolů pomalu a těžko. Při použití plastového sklepávadla, kterým výrobce deklaruje snadnější sklepávání, bylo zjištěno, že kapalina je sice sklepána, ale nejméně po půlminutovém kmitání. Je-li pouzdro používáno dlouhodobě, plastové držátko se ulomí a silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 se stává nebezpečným. Nekomfortní je na teploměru také nutnost dezinfekce. Pokud je ještě před dezinfekcí silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 vložen do plastového sklepávacího pouzdra, musí se dezinfikovat silvercrest® multifunkční teploměr sft 81 i pouzdro. Výhodou teploměru je nízká cena, která se pohybuje od 60 do 100 korun. Cena plastového sklepávacího pouzdra je 7 korun. Další velkou výhodou je přesnost měření. Dle statistické analýzy se hodnoty naměřené tímto teploměrem nejvíce přibližují hodnotám naměřeným teploměrem rtuťovým, který je stále považován za „zlatý standard“.

Teploměry už dávno nejsou jen klasické skleněné se rtutí uvnitř. Bohatá nabídka nejrůznějších teploměrů představuje digitální teploměr v mnoha podobách, stejně tak i klasičtější skleněný bezrtuťový.

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.