Sklepávač na teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se nevzdávat sklepávač na teploměr a jít dál

sklepávač na teploměr do vody NUK Oceán. Díky velké a jednoduché stupnici můžete jednoduše přečíst hodnotu teploty. sklepávač na teploměr neobsahuje rtuť, měřící tekutina je vyrobena z řepkového…

Osobní teploměr by měl patřit mezi základní vybavení každé domácnosti, zvýšená tělesná teplota je totiž spolehlivým ukazatelem začínající nebo již probíhající nemoci. V současné době se však trh s měřicími přístroji rozrostl, a zdaleka už na něm nenajdeme pouze klasické skleněné modely. Jaký typ teploměru tedy vybrat? A jaké by měl mít parametry a funkce? To i další důležité informace ohledně výběru včetně testu pěti oblíbených modelů vám prozradíme v následujícím článku.

Velmi přesný a rychlý způsob měření, který však vyžaduje, aby zvukovod nebyl zanesen ušním mazem. Po provedení měření je opět nutné teploměr pečlivě očistit. Pokud se rozhodnete pro tento způsob měření u novorozeňat, je nutné zakoupit speciální model s malým a ohebným hrotem, který dítěti nemůže ublížit.

Největší tajemství sklepávač na teploměr

U průmyslových teploměrů se rozsah pohybuje mezi -35 °C do +800 °C. sklepávač na teploměr tedy najde opravdu široké využití.

2. Co se měření teploty v uchu týče, vždy měřte v tom uchu, na němž nemocný neleží (a ideálně stále v tom stejném). Používání se striktně vyhýbejte po operacích ucha a při infekcích či jiných problémech.

Dnešní moderní teploměry mají kromě klasického měření teploty i další funkce, jako je paměť pro měření nebo automatické vypínání. Některé teploměry jsou dokonce voděodolné a mají indikátor zvýšené teploty.

Chcete zvýšit svůj sklepávač na teploměr? Nejprve si přečtěte tento článek

Ano přátelé, i klasický rtuťový sklepávač na teploměr je potřeba pro přesný výsledek podržet v podpaždí aspoň 5 minut a ani u digitálů tomu není jinak. Takže nejprve podržet sklepávač na teploměr 5 minut pod paží a teprve poté zmáčknout tlačítko a zahájit měření.

Jednou využijete vpichovací teploměry jindy například zase teploměry bezdotykové (infračervené teploměry) nebo třeba jen teploměry kapalinové, které stačí postavit nebo pověsit.

Volba ℃ nebo ℉, přesnost na ± 0,2-0,3, ℃ podle rozsahu teploty.