Spínací teploměr vertex

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vyrobit spínací teploměr vertex?

Digitální spínací teploměr vertex Thermoval standard zajistí spolehlivé využití a je vhodný pro klinické měření. Variantami produktu jsou Thermoval rapid, Thermoval basic nebo Veroval duo scan.

V této cenové kategorii pořídíte lepší digitální teploměr s výměnnými bateriemi, interní pamětí pro uchování poslední naměřené hodnoty, podsvícený displej, ale i indikátor stavu baterie. Do 500 Kč můžete pořídit i levnější verzi infračerveného teploměru, nejčastěji však pouze pro ušní použití. Maminky zde seženou i dětský teploměr, který má čidlo zabudované ve speciálním dudlíku.

Pokojový teploměr, rozsah teplot -40°C až +50°C, výška 20 cm, materiál plast.

Proč spínací teploměr vertex není přítelem malých podniků

Pokud je, spínací teploměr vertex vypněte. Pak dlouhým stiskem hlavního tlačítka ovládání spínací teploměr vertex zapněte, ale ani po naskočení displeje tlačítko nepouštějte. Po 5 až 7 vteřinách začne problikávat přecházení mezi oběma stupnicemi. Tlačítko pusťte, jakmile bude na displeji svítit symbol ℃.

Změří tělesnou teplotu i teplotu předmětů a místnosti za 1 vteřinu.

Někdy je totiž příčinou špatného fungování digitálního teploměru například jen „slabá“ baterie.

Pokud je spínací teploměr vertex tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

Většina digitálních teploměrů jsou tzv. maximální teploměry, tzn., že ukazují nevyšší naměřenou teplotu. Měří tak dlouho, dokud spínací teploměr vertex zůstává na místě měření, ačkoliv se může jednat pouze o nepatrné navýšení naměřených hodnot. Proto je důležité dodržovat čas měření u každého typu teploměru.

Paměť – Umožňuje uložení a vyvolání dříve naměřené hodnoty, můžete tak sledovat například vývoj horečky v čase. Velikost paměti se liší model od modelu v řádu jednotek až desítek položek.

Teploměr digitální CELIMED Basic Temp (DT-01B)Tzv. maximální digitální teploměr, vynikající poměr kvality/ceny, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.