Stopkový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční stopkový teploměr?

Univerzální ruční stopkový teploměr CTH6500 s velmi dobrou přesností a snadným použitím je navržen pro náročné mobilní měření teploty. Kromě Pt100 dokáže také tento stopkový teploměr zpracovávat signály z běžných…

U těch integrovaná termokamera dokáže měřit teploty v rámci větší oblasti měřeného objektu. Zde už se však bavíme spíše o teploměrech pro průmyslové využití, než pro využití ve zdravotnictví v rámci zejména měření teploty lidského těla.

3. Při měření teploty v uchu je důležité, aby se ve zvukovodu nenacházelo nadbytečné množství ušního mazu.

Tajemství úspěchu stopkový teploměr

stopkový teploměr do vany HYGGE značky Suavinex je praktický pomocník při koupání miminka. Během koupání sleduje teplotu vody a vy tak máte neustály přehled. Tvar zajíčka zaujme všechny malé děti a zpříjemní jim tak koupání.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zvuková signalizace – mnohé modely bezkontaktních teploměrů zvukově signalizují ukončené měření. Mohou zvukem upozorňovat také na zvýšenou tělesnou teplotu než je obvyklá, případně na teplotu vyšší, než jakou si nastavíte. Vše ovšem záleží na schopnostech konkrétního přístroje. Většinou lze zvukovou signalizaci také deaktivovat, což se hodí třeba tehdy, pokud nechcete probudit dítě ve spánku.

Průvodce stopkový teploměr

Před více než 60 lety představilo Testo svůj první měřicí přístroj – elektronický stopkový teploměr. Zkušenosti nasbírané od té doby se dnes projevují v moderním teploměru testo 835-H1, který je ideálním řešením pro bezkontaktní měření teploty.

Papago umí měřit teplotu, vlhkost a rosný bod a má také dva vstupy pro připojení spínacího kontaktu …

Profesionální bezkontaktní infračervený teploměr Riester ri-thermo® sensioPRO nabízí pohodlné, bezpečné a rychlé měření teploty z čela během 1-2 sekund.