Teploměr bazální skleněný – geratherm

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete více peněz? Spusťte teploměr bazální skleněný – geratherm

Není nic jednoduššího než zakopit nový teploměr bazální skleněný – geratherm včetně provedené kalibrace. V našem eshopu vám nabízíme možnost vybrat si teploměr bazální skleněný – geratherm podle vašich představ. Skladem pro vás držíme nejprodávanější modely tak, abychom je mohli expedovat co nejdříve. Expedovat zboží tak můžeme v krátkém termínu.

Ve světě moderních digitálních technologií můžete zakoupit infračervený teploměr, který je schopen komunikovat s chytrým mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS, naměřené hodnoty si zapamatovat a zobrazit vám graf získaných teplot. Díky této funkci vás u lékaře nezaskočí otázka, jak se vaše teplota v průběhu nemoci měnila, protože vy budete vždy připraveni.

Konečně se dá změřit aktuální teplota těla v porovnání s digitálním teploměrem.

Moje zkušenosti s tím, jak dostat teploměr bazální skleněný – geratherm

Většina z nás je zvyklá měřit teplotu v podpaží. To ale nemívá vždy stejnou teplotu jako tělo protože ruce rozpažujeme. I když při měření ruku držíte pevně u těla, digitální teploměr bazální skleněný – geratherm se díky krátké době měření nestihne zahřát na teplotu těla a nepodá správný údaj. Používáte-li digitální teploměr bazální skleněný – geratherm, je potřeba měřit teplotu v ústech, uších či konečníku. Tam se i při rychlém měření digitální technologie přizpůsobí neměnnému prostředí a změří teplotu přesně.

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů pro účely poradny, a to po dobu nutnou k vyřešení dotazu a se zveřejněním mého dotazu; více informací zde.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem rozesílky newsletteru.

Jak se zlepšit v teploměr bazální skleněný – geratherm za 60 minut

Digitální teploměr bazální skleněný – geratherm Miniland s ohebnou špičkou umožňuje rychlé a pohodlné měření teploty v podpaží, ústech i rektálně. Díky pouzdru, které teploměr bazální skleněný – geratherm chrání před poškozením, je teploměr bazální skleněný – geratherm ideální i na cestování s dětmi.

Bezdotykový, bezkontaktní / kontaktní infračervený teploměr na měření teploty lidského těla s pamětí na 12 posledních měření. Automatické vypnutí po 60 sekundách nečinnosti.

V podpaží trvá měření minimálně 5 minut, v ústech a konečníku asi 1 minutu. Měření je poměrně přesné, pro zjištění co nejpřesnější teploty však doporučujeme měřit ještě chvíli poté, co se ozve zvukový signál informující o ukončení měření. Naměřené hodnoty se zobrazí na jednoduchém LCD displeji, který není podsvícený. Zařízení také disponuje pamětí na jedno poslední měření. Ukázalo se ale, že vyvolání poslední měřené hodnoty z paměti se nepodaří vždy.