Teploměr conrad

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

teploměr conrad A láska mají 4 společné věci

Bezkontaktní lékařský teploměr conrad určený pro měření tělesné teploty osob, měření se provádí na čele. Dále je možno jej použít pro měření teploty předmětů nebo pokojové teploty. S pamětí až 60 naměřených hodnot, zvukovým signálem. LCD displej.

V naší nabídce najdete osobní teploměry všech typů. Nejčastěji využívaným druhem je v současnosti digitální teploměr, kterým se měří teplota v podpaží, pořídit si však u nás můžete i třeba moderní bezdotykový teploměr.

Teploměr by neměl chybět v žádné domácnosti. Pro své snadné použití a přesné výsledky při měření tělesné teploty se teploměr stává neocenitelným pomocníkem při různých zdravotních komplikacích. Kromě známých rtuťových teploměrů jsou nejrozšířenějším typem digitální teploměry, které naměřenou hodnotu zobrazují na displeji.

Jak zlepšit svůj produkt nebo službu v oblasti teploměr conrad.

SC 8271 je infračervený teploměr conrad pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Výhodou těchto teploměrů je především rychlost měření. Výhodné je to u malých dětí nebo v nemocničním prostředí, kde je třeba měřit teplotu desítkám lidí denně. Kromě toho infračervené teploměry zkracují práci i díky snadnému udržování hygieny.

Maximální počet měření určí, kolik měření zvládne zařízení za svou službu provést s původní přesností. Jedná se tedy v podstatě o životnost teploměru, a tedy platí – čím je hodnota vyšší, tím lépe.

2 způsoby, jak použít teploměr conrad, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Za „stovku“ vám prodejci nejčastěji nabídnou klasický skleněný bezrtuťový teploměr conrad nebo obyčejný digitální. Nejčastěji se však bude jednat o takový typ, u kterého nelze časem vyměnit baterii, a vy budete nuceni pořídit nový kousek.

Elektronický bezdotykový infračervený teploměr určený pro celou rodinu. Výrobek je určen zejména k měření tělesné teploty, je extrémně rychlý a neinvazivní. Měření…

Vysoce přesný, snadno čitelný skleněný lékařský teploměr určený k měření tělesné teploty.