Teploměr egt

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak co nejlépe využít teploměr egt

SC 8271 je infračervený teploměr egt pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Voděodolný digitální teploměr s flexibilní měřící špičkou. Voděodolný digitální teploměr s flexibilní měřící špičkou, akustickým signálem a velkým displejem. Výsledek měření do…

Dudlíkový teploměr pohodlně změří teplotu v ústech miminka.

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o teploměr egt.

teploměr egt do vody NUK Oceán. Díky velké a jednoduché stupnici můžete jednoduše přečíst hodnotu teploty. teploměr egt neobsahuje rtuť, měřící tekutina je vyrobena z řepkového…

Bezkontaktní teploměry, které jsou určeny mj. k měření teploty lidského těla, patří mezi zdravotnická zařízení, která vyrábí řada firem. Tato zařízení musí splňovat určité certifikace. Mezi ty nejznámější výrobce patří následující značky.

Dudlík s teploměrem umožňuje snadné měření teploty přirozenou cestou.

5 zkratek k dosažení teploměr egt.

teploměr egt měří teplotu pomocí infračerveného záření. Měření je tedy velice přesné, srovnatelné s měřením u lékaře.Teplotu změříte během jediné sekundy. Teplotu měříte ze vzdálenosti 5 – 8 cm od čela, takže nemusíte budit spící dítě. Tento způsob měření oceníte i v případě, že vaše dítě špatně snáší měření v ústech, podpaží či konečníku. Velký podsvícený displej zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku vašeho dítěte. Teploměrem můžete měřit i teplotu předmětů, vody ve vaničce a nápojů. Ocení ho tak zejména maminky s malým dítětem. Používaní je bezpečné a hygienické. Na rozdíl od digitálních teploměrů jej nikam nevkládáte a nemusíte ho po každém použití desinfikovat. Přístroj má paměť na 32 předešlých měření.

Teploměr digi.THERMOVAL Rapid 1ksDigitální teploměr Thermoval Rapid je plně automatický s rychlostí měření 10 sekund, s pamětí pro uchování poslední naměření teploty a s přesností měření +/- 0,1°C. Speciální zvukový signál při horečce, extra velký displej.

Infračervené teploměry se prodávají ve dvou variantách provedení, které vypovídají především o tom, jakým způsobem naměřit výslednou teplotu lidského těla. Dělí se na dotykové a bezdotykové.