Teploměr exatherm

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaký je plán pro teploměr exatherm?

Dudlíkový teploměr exatherm pohodlně změří teplotu v ústech miminka.

Bezdotykové teploměry – stačí teploměremnamířit na osobu a téměř okamžitě se dozvíte její tělesnou teplotu. Umožňují i měření teploty prostředí a předmětů a měření u pohybujících se osob, což ocení zejména maminky. Maminky jím mohou změřit teplotu dětské stravy a nápojů. Pro lékaře a zdravotní personál má výhodu hygienického přístupu.

Slouží k rychlému měření teploty na čele, navíc měří teplotu prostředí, jiných povrchů a tekutin.

Tajemství zvládnutí teploměr exatherm za pouhé 3 dny

U průmyslových teploměrů se rozsah pohybuje mezi -35 °C do +800 °C. teploměr exatherm tedy najde opravdu široké využití.

Cukrářský teploměr s rozsahem +80° +180° pro přesné měření teploty nejrůznějších pokrmů i surovin.

Značka s italskými kořeny, která se soustředí na inovaci a design v oblasti dětského zboží. Kromě toho najdete v nabídce prostředky péče o děti, kde patří rovněž digitální bezkontaktní teploměry.

Co je teploměr exatherm a jak funguje?

Klasické teploměry se stupnicí, digitální nebo infračervené teploměry? Napsali jsme pro vás pár tipů, podle čeho byste si měli teploměr exatherm vybírat a na co si dát při koupi pozor.

Druhým testovaným bezrtuťovým teploměrem je Celsius Classic. Opět jde o skleněný model s velmi příznivou pořizovací cenou, avšak již méně jistým původem výroby. Mělo by jít o německou kvalitu, přímo na výrobku je totiž uvedeno „Vyrobeno v EU, Německo“, z některých zdrojů se ale můžeme dočíst, že se jedná pouze o distributora výrobků nižší kvality z Číny. Tomu by ostatně odpovídal i výsledek našeho testování. Přestože je tento model jen v průměru asi o 20 korun levnější než výše uvedený Geratherm s galiem Classic, jeho kvalita je výrazně nižší. Jde přitom o naprosto stejný typ výrobku, který je plněný stejnou kapalinou .

Na trhu existuje celá řada bezkontaktních teploměrů jejichž cenové rozpětí je různé. Pro tento článek jsme zvolili zlatou střední cestu – teploměr Cemio METRIC 308 Smart, který se stal produktem roku 2019, získal ocenění portálu Heureka jako nejprodávanější produkt a výborné reference sklidil i v pořadu Černé ovce.