Teploměr ještěrka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou teploměr ještěrka jako obvykle?

Infračervený bezkontaktní teploměr ještěrka pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.

Měření tělesné teploty se provádí cca 2-3 cm od pokožky.

Sada mini teploměrů vám umožní ohlídat si správnou teplotu steaků.

Průvodce teploměr ještěrka

teploměr ještěrka pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.

V roce 2009 došlo směrnicí Evropské unie k zákazu rtuťových teploměrů a jiných měrných zařízení s rtutí. Důvodem byla především ochrana životního prostředí a také předcházení domácím otravám. I když se rtuťový teploměr hůře používal – rtuť se těžko střepávala dolů, výsledek na stupnici nebylo dobře vidět, nebyly ohebné – někteří lidí za nimi stále truchlí.

Dětský teploměr s pružnou špičkou Rychlé měření teploty v délce 6 – 40 vteřin v závislosti na místě měření. Pružná špička se dobře přizpůsobí místu měření teploty.

5 návyků týkajících se teploměr ještěrka, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

teploměr ještěrka pracuje v tichém režimu bez akustických signálů. V případě vysoké teploty kontrolka svítí červeně. teploměr ještěrka Nuk je schopen změřit i teplotu okolního prostředí v pokoji. Měřit lze rovněž teplotu vody či kojeneckého mléka. Nuk má velmi specifický tvar, který však je velmi praktický. Součástí balení jsou i baterie a praktický stojan.

• Velmi rychlé zjištění teploty se splněním norem CEN a ASTM.

Tělesnou teplotu ovlivňuje několik faktorů. Ten, kvůli kterému si i pravděpodobně budete měřit, je nemoc. Není ale zdaleka jediným vlivem. Dalším je například fyzická aktivita, ale i okolní teplota, či dokonce jídlo.