Teploměr ke grilu

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak zlepšit svůj produkt nebo službu v oblasti teploměr ke grilu.

Bezkontaktní infračervený malý teploměr ke grilu na měření v uchu a na čele, který doručí rychlé a přesné výsledky během půl sekundy. Má barevný displej a upozorní na zvýšenou teplotu.

Při kontrole měření se rtuťovým teploměrem byly hodnoty cca stejné. Rozdíl jen 1°C což mohlo způsobit měření s teploměry každý pod jinou paží.

Teploměr Thermoval standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesnosti na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu.

3 způsoby, jak znovuobjevit teploměr ke grilu, aniž byste vypadali jako amatéři

Digitální teploměr ke grilu JumboFlexibilní, rychlý a přesný.Použití k měrení teploty v podpaží,…

Braun ThermoScan 6 je bezkontaktní ušní IR teploměr určený pro přesné, bezpečné a rychlé měření tělesné teploty u dětí i dospělých. Teploměr zobrazí výsledek měření již za 3 vteřiny a upozorní na konec měření světelným a zvukovým signálem.

Elektronický jehlový teploměr, ideální pro měření teploty masa, pečiva, mléka, čaje, vody, atd.

Kdy se uskuteční teploměr ke grilu?

Bezdotykový teploměr ke grilu je nástupcem rtuťových a digitálních teploměrů. Jeho hlavní předností je bezkontaktní měření teploty, a to jak tělesné u lidí a zvířat, tak i pevného povrchu nebo kapaliny, případně teploty v prostoru. Infra teploměr ke grilu je tak vhodný pro miminka, děti nebo nespolupracující dospělé pacienty. Výhodou je například nerušené měření teploty u spícího dítěte, hygienické použití i téměř okamžité vyhodnocení během pár sekund.

Teploměr na měření teploty vařených tekutin, na zapichování do masa i do udírny.

Volba ℃ nebo ℉, přesnost na ± 0,2-0,3, ℃ podle rozsahu teploty.