Teploměr kresleny

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nedělejte další chyby s teploměr kresleny.

Digitální infračervený bezdotykový teploměr kresleny na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.

Teploměr OMRON Gentle Temp 521 nabízí komfortní, bezpečné, přesné a rychlé měření teploty z ušního bubínku. Teploměr je vhodný také k měření povrchové teploty předmětů a teploty v místnosti.

M1200E je ruční bateriový datalogger, který umožňuje sledovat aktuální měřené hodnoty na displeji přístroje nebo pracovat s historickými daty v programu Comet Vision, kde lze…

Moje prezentace na téma teploměr kresleny, kterou jsem přednesl na akci X

Digitální teploměr kresleny JumboFlexibilní, rychlý a přesný.Použití k měrení teploty v podpaží,…

Beurer FT 85 – bezkontaktní digitální teploměr. Měření teploty bez kontaktu s pokožkou je hygienické a bezpečné. Automatické vypnutí. Indikátor výměny baterie. Baterie součástí balení.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Mých 5 nejlepších podniků v oblasti teploměr kresleny.

Bezkontaktní infračervený teploměr kresleny – jak již název napovídá, v tomto případě není třeba kontaktu s pokožkou. teploměr kresleny stačí namířit na měřené místo ze vzdálenosti až do 8 cm. Tyto modely jsou vhodné především pro měření teploty u dětí např. v noci, kdy není třeba dítě budit.

Tento model je vybaven také zvukovou signalizací při dokončení měření a také při dosažení zvýšené teploty. Výhodou je také voděodolnost, displej, paměť na jedno poslední měření a ohebná špička, díky níž je měření pohodlnější. Pozitivem je také baterie, která vydrží až cyklů měření. Bohužel kromě výrazné nepřesnosti měření, se u tohoto modelu vyskytuje také vyšší poruchovost, rozhodně jej proto nemůžeme doporučit.

Displej – tím se dostáváme k další důležité funkci bezkontaktního teploměru, kterou je bezpochyby displej. Na něm můžete vidět naměřené hodnoty, displej mívá často podsvícení, aby byl dobře vidět ve tmě. Někdy jdou schopnosti displeje dále a jeho podsvícení dokáže měnit barvu, a to v závislosti na naměřených teplotách. Dokáže vás tak opticky upozornit třeba na zvýšenou tělesnou teplotu.