Teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Na co jste se měli zeptat svých učitelů teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700

Klasické teploměry se stupnicí, digitální nebo infračervené teploměry? Napsali jsme pro vás pár tipů, podle čeho byste si měli teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700 vybírat a na co si dát při koupi pozor.

Dotykové infra teploměry – K měření je zapotřebí kontakt teploměru s lidskou pokožkou. Obvykle se jedná o varianty měření v uších.

Teploměry můžeme rozdělit podle způsobu měření tělesné teploty na kontaktní, kam patří klasický rtuťový a digitální teploměr, a bezkontaktní, kde najdete infra teploměr.

teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700 funguje pouze za těchto podmínek

Bezkontaktní infračervený teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700 EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí jedna sekunda.

Více o teploměrech a měření teploty si můžete přečíst v článku „Jak správně měřit teplotu”.

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.

Použijte teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700, aby se do vás někdo zamiloval.

Bezdotykový teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700 je nástupcem rtuťových a digitálních teploměrů. Jeho hlavní předností je bezkontaktní měření teploty, a to jak tělesné u lidí a zvířat, tak i pevného povrchu nebo kapaliny, případně teploty v prostoru. Infra teploměr lékařský infračervený bezkontaktní fs-700 je tak vhodný pro miminka, děti nebo nespolupracující dospělé pacienty. Výhodou je například nerušené měření teploty u spícího dítěte, hygienické použití i téměř okamžité vyhodnocení během pár sekund.

Digitální lékařský teploměr pro orální, axilární a rektální měření Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je teploměr…

Teploměr digitální CELIMED Basic Temp (DT-01B)Tzv. maximální digitální teploměr, vynikající poměr kvality/ceny, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.