Teploměr lihovy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého teploměr lihovy.

BÉBÉ-JOU koupací teploměr lihovy Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský teploměr lihovy do vody…

Tento digitální teploměr OMRON vyniká ohebným flexi-hrotem pro komfortní měření, snadné a velmi rychlé měření 10 sec, novým lékařským designem, snadnou obsluhou. Pro…

Bezkontaktní teploměr ideální na měření teploty dětem disponuje přehledným displejem, který v případě zvýšených teplot změní barvu. Teploměr je také vybaven praktickou funkcí automatického vypnutí po zhruba 18 vteřinách nečinnosti.

Nejdůležitější průvodce teploměr lihovy

Vedle bezdotykových teploměrů pro děti a klasických digitálních teploměrů pro děti ve veselých barvách u nás najdete i klasický dětský teploměr lihovy s pružnou špičkou Thermoval kids flex, který se přizpůsobí místu měření a nehrozí poranění sliznice.

Dětský digitální teploměr pro rychlé měření Rychlé měření teploty v délce 6 – 40 vteřin v závislosti na místě měření, Pevná špička.

Modernější infračervené teploměry navíc disponují podsvícením displeje. To oceníte hlavně při měření teploty v noci.

Jak ti nejlepší uspějí v teploměr lihovy.

Při výběru teploměru se můžete spolehnout na značky Beurer, Microlife, Scala, Braun, Reer, Medisana, Omron, Hartmann, Laica, Novama nebo Nuvita. Monitorovací teploměr lihovy je k dostání od značky Tucky. Klasický skleněný koupíte od značky Exatherm, Verkon nebo Geratherm.

Není potřeba představovat německou značku, jejíž historie sahá už do počátku 20. století. Většina z nás ji zná v souvislosti s holícími strojky a různými produkty péče o tělo. V nabídce najdete i bezdotykové teploměry.

Beurer Bezkontaktní teploměr FT 90 Bezkontaktní infračervený teploměr FT 90 od Beurer dokáže během několika vteřin bez kontaktu s pokožkou změřit Vaši tělesnou teplotu. Je tedy hygienický a bezpečný. Velký modře podsvícený displej, 60 paměťových míst, automatické vypnutí. Teplotní alarm při horečce.