Teploměr litina

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu teploměr litina

Dotykový infračervený teploměr litina pro rychlé a přesné měření tělesné teploty. Technologie infračerveného záření, odchylka měření 0,06 °C. Rozsah měření 34 °C až 43 °C. Dva režimy měření. Podsvícený LCD displej. Paměť naměřených hodnot. Napájení 2 x AAA baterie s výdrží až 1000 měření. Automatické vypínání. Upozornění na zvýšenou teplotu. Jednoduché ovládání. Rozměry 155 x 42 x 35 mm.

Teploměr s dvěma měrnými stupnicemi na měření teploty v troubě a uvnitř masa.

V našem následujícím textu se podrobněji podíváme na samotný proces výběru bezkontaktního teploměru. Bezkontaktní teploměry využívají infračerveného světla a je to právě ten typ teploměru, na který se zaměříme v našem textu. Jak vybrat opravdu dobrý bezkontaktní teploměr a co vše by měl splňovat? To bude náplní následujících řádků.

2 způsoby, jak použít teploměr litina, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

teploměr litina chladničkový plastovýZávěsný teploměr litina pro měření teploty v chladničce i v mrazáku. Teplotní rozsah -40 až +40 °C. Dělení stupnice 1 °C.

Digitální teploměry pro zjištění teploty orálním a rektálním způsobem nebo v podpaží.

Volba ℃ nebo ℉, přesnost na ± 0,2-0,3, ℃ podle rozsahu teploty.

Jak začít podnikat s teploměr litina Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

Naopak při rektálním měření teploměr litina se zasune do řitního otvoru u dětí je naměřená hodnota zhruba o 0,5°C vyšší, než je skutečná teplota.

Dobrým kompromisem mezi klasickým teploměrem se stupnicí a už složitějším infračerveným teploměrem je jednoduchý digitální teploměr. Jeho ovládání je relativně snadné. Přístroj zapnete, počkáte než se na displeji ukáže “OK” a můžete jej dát do podpaží nebo začít s rektálním měřením. To se většinou provádí u dětí. I když balení uvádějí, že výsledek je známý přibližně za jednu minutu, většinou je měření kratší.

Ať už hledáte infračervený teploměr osobní nebo pro měření různých předmětů a povrchů, abyste si vybrali ten správný, měli byste vědět, podle jakých parametrů jej hledat. To se dozvíte právě v tomto článku.