Teploměr na řídítka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které můžete udělat TEĎ teploměr na řídítka

Digitální lékařský teploměr na řídítka pro měření v ústech, v podpaždí a v konečníku Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je teploměr na řídítka vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

Rozsah minimální a maximální teploty, v jejichž rámci probíhá měření, je méně podstatný údaj, tedy v tom případě, že teploměr plánujete používat pouze pro měření tělesné teploty. Většina modelů ze všech kategorií se totiž vyrábí zhruba v rozmezí od 30 °C do 45 °C, což je pro měření lidské teploty více než dostačující. Tento údaj se obvykle uvádí ve stupních Celsia, výjimkou ale nejsou ani stupně Fahrenheita.

Maxxo IRT01 Bezkontaktní teploměr s podsvíceným displejem je díky certifikaci medical CE 1639 vhodný pro použití ve zdravotnictví, ale i v…

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o teploměr na řídítka.

U kojenců a dětí je průměrná tělesná teplota od 36,6 °C do 37,2 °C. Při dospělých se pohybuje spodní hranice od 36,2 °C do 37,2 °C. U starších lidí v důchodovém věku nad 65 let je průměrná tělesná teplota přibližně 36,2 °C. V průměru se odchylka může pohybovat na úrovni 0,6 ° Celsia. Kdy máte horečku, příp. kdy jste podchlazení vám pomůže zjistit jedině teploměr na řídítka.

Sada mini teploměrů vám umožní ohlídat si správnou teplotu steaků.

Bezdotykové (bezkontaktní) teploměry jsou nejmodernějším, ale také nejdražším řešením. Občas se označují také jako infračervené teploměry a teplotu změří během vteřiny, což si budete pochvalovat hlavně když máte doma malé dítě. Nemusíte si je nikam vkládat – stačí zblízka namířit na čelo, zmáčknout tlačítko a je hotovo.

Nejdůležitější průvodce teploměr na řídítka

Dnes už existuje i řada speciálních teploměrů – ve tvaru dudlíku, s ohebnou špičkou, nebo ovulační. Existuje i digitální teploměr na řídítka s klasickou, dobře čitelnou analogovou stupnicí.

• Velmi rychlé zjištění teploty se splněním norem CEN a ASTM.

• Pouzdro teploměru je možné vyčistit pomocí většiny běžných čisticích prostředků.