Teploměr na seno

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nyní můžete mít své teploměr na seno jisté.

Bezkontaktní infračervený teploměr na seno – jak již název napovídá, v tomto případě není třeba kontaktu s pokožkou. teploměr na seno stačí namířit na měřené místo ze vzdálenosti až do 8 cm. Tyto modely jsou vhodné především pro měření teploty u dětí např. v noci, kdy není třeba dítě budit.

BarvaPříznakČervenáHorečka; abnormálně vysoká teplotaZelenáTeplota v normáluJestliže jste zvolili ušní variantu, je třeba měřicí senzor zasunout dostatečně hluboko tak, aby mířil až na bubínek, ne pouze do zvukovodu. Toho dosáhnete tak, že ucho lehce povytáhnete nahoru a dozadu. U dětí stačí dozadu. U novorozenců někdy nemusí být vůbec možné takto teploměr zavádět kvůli úzkým zvukovodům a je lepší zvolit bezdotykovou variantu. Někteří výrobci ale nabízejí ušní teploměry vhodné i pro novorozence.

Elektronický jehlový teploměr, ideální pro měření teploty masa, pečiva, mléka, čaje, vody, atd.

10 teploměr na seno tipů, které byste měli znát

Vybrali jsme Thermoval duo scan. Používáme měření na čele – je to rychlé, dcerka se nebojí a obrovskou výhodou je, že ji nemusím v noci na měření budit. teploměr na seno s sebou bereme i na cesty. Je k němu praktické pouzdro.

Proč je dobré používat bezkontaktní teploměr do ucha? Teplota v uchu se nejvíce blíží teplotě uvnitř těla, proto je měření nejpřesnější.

Kuchyňské teploměry TESCOMA umožňují rychlou kontrolu aktuální teploty pokrmů a nápojů. V nabídce pro vás máme digitální i analogové kuchařské teploměry, vpichové teploměry i speciální žáruvzdorné teploměry do trouby. Chcete-li si dopřát skleničku vína nebo sektu, i tam byste měli hlídat správnou teplotu – v tomto případě se vám bude hodit náš teploměr speciálně navržený pro měření teploty vína.

5 návyků týkajících se teploměr na seno, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

teploměr na seno pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.

Ethernetové rozhraní s PoE napájením pro dva sdružené senzory. Měří jen teplotu nebo teplotu, vlhkos…

Speciální digitální teploměr k temperování čokolády.