Teploměr na sklo

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je teploměr na sklo kopií jiné ochranné známky?

Digitální lékařský teploměr na sklo pro měření v ústech, v podpaždí a v konečníku Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je teploměr na sklo vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

1. Při měření teploty novorozenců je vhodnější používat modely bezkontaktní, vyvarovat byste se kvůli úzkým zvukovodům měli zejména kontaktním ušním typům. Občas však lze narazit i na specializované přístroje určené právě k ušnímu měření novorozenců.

Alternativou jsou skleněné teploměry s obsahem směsi gallia, india a dalších kovů. Měření probíhá stejně jako u teploměru rtuťového, ale jinak se sklepávají.

Chyby, kterých se většina teploměr na sklo dopouští

Na teploměru je velký LCD displej, který je vhodný i pro noční měření díky podsvícení. teploměr na sklo má zvukovou signalizaci, kterou je možné vypnout, a tak měřit nerušeně i v době spánků. Tento model je určený i pro profesionální užití.

Pomocí bezkontaktních přístrojů dochází k měření teploty na čele nebo na spáncích, a to tak, že zařízení ze vzdálenosti několika centimetrů snímá povrch těla. Měření je sice extrémně rychlé a není k němu zapotřebí součinnosti pacienta, na druhou stranu však vyžaduje striktně čisté prostředí (čisté měřící čidlo i místo měření).

Thermoval Kids digitální teploměr pro rychlé měření teploty s veselými dětskými motivy.

5 věcí o teploměr na sklo, které budeme za 10 let dělat jinak

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský teploměr na sklo v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Teploměr digitální CELIMED Basic Temp (DT-01B)Tzv. maximální digitální teploměr, vynikající poměr kvality/ceny, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.

Profesionální bezkontaktní infračervený teploměr Riester ri-thermo® sensioPRO nabízí pohodlné, bezpečné a rychlé měření teploty z čela během 1-2 sekund.