Teploměr počasí

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou teploměr počasí reklamních strategií

Infračervený teploměr počasí Maxxo IRT01 dokáže měřit tělesnou teplotu, ale také teplotu různých povrchů, nebo třeba jídla a tekutin. Měřit můžete ve stupních Celsia nebo ve stupních Fahrenheita. K dispozici je podsvícený LCD displej, díky kterému máte dobrou čitelnost hodnot za tmy. Přístroj disponuje všemi potřebnými zdravotnickými certifikacemi, aby mohl být vydáván za zdravotnický prostředek. Díky ochraně IP22 zvládne funkci i v méně příznivém prostředí.

Microlife MT 16C2 je digitální teploměr, který je kromě klasického měření (v podpaží, ústech a konečníku) vhodný také pro zjišťování plodných dnů (tedy pro měření tzv. bazální teploty). Příliš se ale nehodí pro měření novorozeňat a kvůli tvrdé špičce také pro měření menších dětí (špička je může tlačit). Rozsah teplot se pohybuje v rozmezí od 32 °C do 42,99 °C se zobrazením na dvě desetinná místa. Rychlost měření závisí na způsobu využití, tedy místě, kde je tělesná teplota zjišťována.

Cena základních osobních teploměrů (skleněných i digitálních) se zpravidla pohybuje v nižších částkách – nejlevnější modely zakoupíte již okolo 100–200 Kč, většinu pak do 500 Kč. Připlatit si budete muset za infračervený či bezkontaktní typ, možnost nabíjení a nadstandardní doplňkové funkce.

Jsou teploměr počasí tyto produkty?

Beurer Digitální teploměr počasí FT 13 Digitální teploměr počasí FT 13 značky Beurer s pružným koncem. Umožňuje snadné a pohodlné měření teploty. Konec teploměru je voděodolný a je ho…

Věnujte se technickým parametrům měření –Dle vašich požadavků volte Distance to Stop, rychlost měření či rozsah teplot.

Snímač teploty a vlhkosti s výpočtem rosného bodu. Komunikace přes RS485. V plastové krabičce s větr…

Jak učit teploměr počasí lépe než kdokoli jiný

BÉBÉ-JOU koupací teploměr počasí Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský teploměr počasí do vody…

Infračervený teploměr od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

• Pouzdro teploměru je možné vyčistit pomocí většiny běžných čisticích prostředků.