Teploměr pokojový kalibrovaný

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vytvořit teploměr pokojový kalibrovaný krok za krokem

Před více než 60 lety představilo Testo svůj první měřicí přístroj – elektronický teploměr pokojový kalibrovaný. Zkušenosti nasbírané od té doby se dnes projevují v moderním teploměru testo 835-H1, který je ideálním řešením pro bezkontaktní měření teploty.

Zrychlený teploměr – neboli „rychloběžka“, je schopen naměřit tělesnou teplotu během 6-40 sekund.

Praktický teploměr na grilování, který se postará o správnou teplotu pokrmu.

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o teploměr pokojový kalibrovaný.

Splňuje-li teploměr pokojový kalibrovaný požadavky stanovené touto vyhláškou, opatří se úřední značkou3 a vydá se k němu ověřovací list. V ověřovacím listu se kromě náležitostí stanovených zvláštním právním předpisem4 uvede teplota, jež je pro teploměr pokojový kalibrovaný teplotou základní a pro niž byl teploměr pokojový kalibrovaný nastaven a naměřené hodnoty teplotních diferencí vždy pro každou jmenovitou hodnotu teploty stupnice teploměru 1,0 °C; 2,0 °C; 3,0 °C; 4,0 °C; 5,0 °C atd..

Všechny digitální teploměry ukazují výsledek do několika sekund a podle odborníků jsou spolehlivé stejně jako ty skleněné, problém prý bývá mnohem častěji v jejich špatném používání.

2. Pokud měříme teplotu na čele nebo na spáncích, kůže na těchto místech musí být čistá (nesmí obsahovat stopy make-upu nebo například krému). Pokožka nesmí být ani vlhká (například zpocená), poraněná ani zanícená.

Jak spustit startovací program na teploměr pokojový kalibrovaný.

Thermoval Standard Digitální teploměr pokojový kalibrovaný Thermoval Standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesností na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu. Přístroj v bílém provedení disponuje extra velkým displejem pro snadnou čitelnost naměřených hodnot a spolehlivě měří teplotu l…

Infračervených teploměrů je několik druhů – dva základní jsou pro osobní a pro průmyslové použití. Osobní se dále dělí na ušní, čelní, případně kombinované, které umožňují měření v uchu i na čele.

Dětský teploměr do úst ve tvaru dudlíku není vhodný pro miminko s ucpanými dýchacími cestami. Hlen totiž může ovlivňovat naměřenou teplotu.