Teploměr přikládací

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit teploměr přikládací lépe než kdokoli jiný

Dlouhou výdrž baterie zajistí i funkce automatického vypnutí, konkrétně po 30 sekundách. Ta pozitivně přispívá k celkové jednoduchosti použití. V balení je návod jak v českém, tak slovenském a anglickém jazyce nebo ochranný sáček na teploměr přikládací a dvě AA baterie.

Digitální teploměr pro měření tělesné teploty s ohebnou špičkou. Vhodný pro děti i dospělé.

Teploměr bezkontaktní, využívá technologie infračerveného záření, rychlý výsledek, vysoká přesnost, podsvětlený LCD displej, funkce automatického…

Co si myslí přední odborník v oboru o teploměr přikládací.

teploměr přikládací, vlhkoměr je určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu.

Umožňuje víceúčelové měření teploty těla, vzduchu, vody ke koupání nebo teplotu stravy.

Věnujte se technickým parametrům měření –Dle vašich požadavků volte Distance to Stop, rychlost měření či rozsah teplot.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit teploměr přikládací.

Vizuální infrateploměr přikládací Fluke VT04 Fluke VT04 je vizuální infrateploměr přikládací. Přístroj kombinuje vlastnosti bodového infrateploměru s možností prolínání viditelného snímku.

LCD displej patří mezi skutečně praktické doplňky a najdeme jej u všech digitálních i infračervených přístrojů. Mohou se na něm zobrazovat nejen naměřené výsledky, ale také záznamy dřívějších měření, průměrná teplota apod. Nejčastější jsou jednoduché segmentové displeje, které zobrazují pouze číslice, pokročilejší modely se však mohou pochlubit i bodovými monochromatickými, nebo dokonce barevnými displeji, které přehledně zobrazí i grafy, aktuální čas nebo text. Při výběru je důležité dbát také na velikost displeje, případně jeho podsvícení, což oceníte hlavně při měření teploty v noci. U některých typů se lze setkat také s regulací intenzity podsvícení či změnami barvy v závislosti na naměřených hodnotách.

Za hlavní výhody je považován fakt, že teploměr měří poměrně rychle, a to už v čase pod jednu sekundu. Má také široký rozsah teplot jak na povrchy, tak i na tělesnou teplotu. Pohodlné manipulaci napomůže zvuková signalizace po naměření hodnoty. Negativem je vyšší hmotnost oproti jiným, 125 g bez baterie, nejedná se ale o závratně vysoké číslo. Myslete také na to, že teploměr měří jen ve stupních Celsia.