Teploměr pro bazén

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč je teploměr pro bazén špatné?

Od 700 do Kč – střední cesta mezi infračervenými bezdrátovými teploměry, které nabízejí spolehlivé měření. V této kategorii doporučujeme vybírat, pokud kupujete bezdotykový teploměr pro bazén za účelem měření teploty u dětí. Většinou jsou tyto modely vybaveny prakticky všemi běžnými funkcemi.

Bezkontaktní teploměr je přesným a rychlým nástrojem pro měření tělesné teploty. Náš test obsahuje ty nejlepší bezkontaktní teploměry na trhu. Poradíme vám také s výběrem bezkontaktního teploměru.

V ústech a v podpaží ovšem vyžaduje času výrazně více (a to okolo 3 až 5 minut). Bohužel měření na těchto místech není přesné – v případě podpaží se teplota může lišit až o 1,5 °C, což je naprosto nepřípustné. Přitom i při opakovaném měření v podpaží či při měření delším než 5 minut (po 7 minutách se přístroj sám vypne), které doporučuje i sám výrobce, nebylo dosaženo přesné teploty. Trochu pomoci může přístroj nejdříve umístit na měřené místo, a až poté jej zapnout.

Naučte se dělat teploměr pro bazén jako profesionál

Většina z nás je zvyklá měřit teplotu v podpaží. To ale nemívá vždy stejnou teplotu jako tělo protože ruce rozpažujeme. I když při měření ruku držíte pevně u těla, digitální teploměr pro bazén se díky krátké době měření nestihne zahřát na teplotu těla a nepodá správný údaj. Používáte-li digitální teploměr pro bazén, je potřeba měřit teplotu v ústech, uších či konečníku. Tam se i při rychlém měření digitální technologie přizpůsobí neměnnému prostředí a změří teplotu přesně.

Ethernetové rozhraní s PoE napájením pro dva sdružené senzory. Měří jen teplotu nebo teplotu, vlhkos…

Papago Meteo RS umí měřit rychlost a směr větru, teplotu, vlhkost, rosný bod a koncentraci oxidu uhl…

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého teploměr pro bazén.

Zajímá vás jaké je právě venku počasí? Stačí jeden pohled na venkovní teploměr pro bazén a hned víte, jaká je teplota. teploměr pro bazén umístíte na okenní rám na severní stranu ve stínu a máte…

Bezdotykový teploměr Microlife NC 100 nabídne měření tělesné teploty na čele, ale také povrchových teplot různých předmětů, jako je třeba tekutina v dětské láhvi, teplota vody pro koupání, teplota okolí a podobně. Přístroj dokáže zobrazit až 30 v minulosti naměřených hodnot, což je dostatečná kapacita paměti. Kromě toho, po zapnutí vám automaticky ukáže naposledy naměřenou hodnotu.

Další velice přesný způsob měření, který se nejčastěji provádí u novorozeňat (opět je výslovně nutné dbát na velikost měřícího hrotu!), a to jak klasickými, tak digitálními teploměry. Po každém měření je potřeba přístroj velmi pečlivě očistit a vydezinfikovat.