Teploměr pro mobil

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co si myslí přední odborník v oboru o teploměr pro mobil.

Při zjišťování tělesné teploty nezapomínejte ještě na místo, kde ji budete měřit. Jestliže chcete docílit přesných hodnot, měli byste vědět, že ty nejvěrohodnější teploty jsou na čele a v uchu, konkrétně v ušním bubínku. Vybírat proto můžete infračervené teploměry čelní a ušní. V nabídkách jsou také kombinované varianty. Oblasti a způsobu měření přisuzujte vyšší váhu hlavně tehdy, když infra teploměr pro mobil pořizujete pro měření teploty malých dětí.

Zvukový signál nechybí u většiny i levnějších digitálních a infračervených přístrojů. Jde o velmi praktickou funkci, která upozorní na dokončení měření. U pokročilejších modelů se navíc může zvukový signál lišit podle výšky naměřené teploty, případně je vydán pouze v případě, pokud má pacient zvýšenou teplotu či horečku.

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q5 je skvělým pomocníkem na cesty. Moderní IR technologie teploměru zajistí přesné měření s maximální odchylkou ± 0,2 °C. Navíc měří hned dvěma způsoby, a to jak bezkontaktně, tak i uvnitř ucha.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit teploměr pro mobil.

Má speciální tipy s lepicí páskou, která vám umožní připevnit teploměr pro mobil bez vrtání k okennímu rámu z plastu nebo hliníku. teploměr pro mobil lze také přišroubovat. Měřicí rozsah přístroje od -50 °C do + 50 °C Tolerance do…

Cena základních osobních teploměrů (skleněných i digitálních) se zpravidla pohybuje v nižších částkách – nejlevnější modely zakoupíte již okolo 100–200 Kč, většinu pak do 500 Kč. Připlatit si budete muset za infračervený či bezkontaktní typ, možnost nabíjení a nadstandardní doplňkové funkce.

Beurer Digitální teploměr FT 09 modrý Klasický digitální teploměr Beurer FT 09 modrý s voděodolným koncem který je možno dezinfikovat. Teploměr má funkci ohlášení naměřené teploty pomocí zvukového signálu. Teplota je přirozenou obrannou reakcí organismu, musí se však pravidelně kontrolovat protože případná horečka je již nebezpečná a je nutno podat antipyretické léky.

Chyby, kterých se většina teploměr pro mobil dopouští

teploměr pro mobil neobsahuje rtuť, proto je pro sklepávání potřeba použít výrazně větší sílu než u rtuťových teploměrů. teploměr pro mobil vezměte do ruky jako tužku a několikrát bouchněte hřbetem ruky o druhou ruku zatnutou v pěst.

TMU je teplotní čidlo s rozhraním USB. Měří teploty od -55 °C do +125 °C. USB teploměr komunikuje je…

Lékařský teploměr Veroval 2v1 se výborně se hodí k měření teploty u dětí od 6 měsíců, lze ho však stejně tak použít i k měření teploty u…