Teploměr ps 12

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak jsem si za jeden den zlepšil teploměr ps 12

Ušní teploměr ps 12 s velmi přesným měřením tělesné teploty na dvě desetiny stupně celsia. Vhodný pro lékařské i domácí použití.

• Rozsah měření teploty od 33,0 °C do 42,0 °C (91,4 °F až 107,6 °F).

2. Pokud měříme teplotu na čele nebo na spáncích, kůže na těchto místech musí být čistá (nesmí obsahovat stopy make-upu nebo například krému). Pokožka nesmí být ani vlhká (například zpocená), poraněná ani zanícená.

Úvod do teploměr ps 12.

teploměr ps 12 je zařízení sloužící k měření teploty plynů např. vzduchu, kapalin např. vody, povrchu pevných látek atd. Obor zabývající se měřením teploty se nazývá termometrie.

Jak už jsme psali výše, největším problémem u infračervených teploměrů může být špatný způsob měření. Vhodným řešením tak mohou být přístroje se zvukovou a vizuální signalizací správnosti měření. jedním z nich je například i ušní teploměr Braun s technologií Exact Temp.

Podobně jako u jiných zdravotnických pomůcek, také manipulace s teploměrem by měla být co nejjednodušší. Ne vždy tomu tak ale je. Zejména u klasických skleněných modelů používání komplikuje nutnost sklepávání, které nejde vždy hladce. U digitálních a infračervených přístrojů pak může měření znesnadňovat také nevhodně řešená (příliš malá nebo nepřehledně rozmístěná) tlačítka ovládání nebo malý displej, který bývá hůře čitelný, a to zejména pro starší osoby.

Proč většina teploměr ps 12 selhává

Přesný bezkontaktní infračervený teploměr ps 12 pro rychlé stanovení teploty lidského těla. Měření probíhá ze vzdálenosti 5 až 15 cm.

Přesně, spolehlivě a rychle změří vaši tělesnou teplotu.

Elektronický bezdotykový infračervený teploměr určený pro celou rodinu. Výrobek je určen zejména k měření tělesné teploty, je extrémně rychlý a neinvazivní. Měření…