Teploměr rtutovy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí o teploměr rtutovy, které budeme za 10 let dělat jinak

1. teploměr rtutovy lékařský skleněný bezrtuťový je nutné minimálně 10 minut držet v podpaží, což je nekomfortní pro zdravotníky i pro pacienta, obzvlášť dětského. Při sklepávání je nutné mít dostatečnou trpělivost, jelikož kapalina uvnitř velmi klesá dolů pomalu a těžko. Při použití plastového sklepávadla, kterým výrobce deklaruje snadnější sklepávání, bylo zjištěno, že kapalina je sice sklepána, ale nejméně po půlminutovém kmitání. Je-li pouzdro používáno dlouhodobě, plastové držátko se ulomí a teploměr rtutovy se stává nebezpečným. Nekomfortní je na teploměru také nutnost dezinfekce. Pokud je ještě před dezinfekcí teploměr rtutovy vložen do plastového sklepávacího pouzdra, musí se dezinfikovat teploměr rtutovy i pouzdro. Výhodou teploměru je nízká cena, která se pohybuje od 60 do 100 korun. Cena plastového sklepávacího pouzdra je 7 korun. Další velkou výhodou je přesnost měření. Dle statistické analýzy se hodnoty naměřené tímto teploměrem nejvíce přibližují hodnotám naměřeným teploměrem rtuťovým, který je stále považován za „zlatý standard“.

Pokud se budeme bavit o používání bezkontaktního teploměru při měření teploty lidského těla, tak je to naprosto jednoduché. V podstatě stačí namířit na čelo osoby, které chceme změřit teplotu, následně stiskneme tlačítko, čímž dojde k aktivaci měření.

Ethernetové rozhraní s PoE napájením pro dva sdružené senzory. Měří jen teplotu nebo teplotu, vlhkos…

Mýty a fakta o teploměr rtutovy.

teploměr rtutovy neobsahuje rtuť, proto je pro sklepávání potřeba použít výrazně větší sílu než u rtuťových teploměrů. teploměr rtutovy vezměte do ruky jako tužku a několikrát bouchněte hřbetem ruky o druhou ruku zatnutou v pěst.

Infračervený bezkontaktní teploměr pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.

7. Změřte teplotu v zadečku (40‐60 sekund), ústech nebo v podpaží (60‐90 sekund). Pro přesné měření v podpaží doporučujeme měřit teplotu po dobu 5 minut.

Chcete více peněz? Spusťte teploměr rtutovy

když byla dcerka miminko, používala jsem digitální teploměr rtutovy s ohebnou špičkou do zadečku. Jak ale rostla, začalo být měření v zadečku téměř nemožné. Dcerka plakala, vzpouzela se a bylo to stresující pro nás všechny. V tu chvíli jsme přešli na digitální teploměr rtutovy.

Infračervené (laserové) teploměry – jedná se o nejmodernější a nejpřesnější způsob měření teploty (s přesností na 0,1 °C). Vybírat lze bezkontaktnínebo klasický(čelní, ušní).

M1200E je ruční bateriový datalogger, který umožňuje sledovat aktuální měřené hodnoty na displeji přístroje nebo pracovat s historickými daty v programu Comet Vision, kde lze…