Teploměr s průtokem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je teploměr s průtokem ztráta času

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský teploměr s průtokem v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Od Kč výše – většina přístrojů v této cenové kategorii patří mezi přístroje pro profesionální použití. V těchto cenách hledejte tehdy, pokud chcete to nejlepší a zajímá vás nejvyšší přesnost měření.

U těch integrovaná termokamera dokáže měřit teploty v rámci větší oblasti měřeného objektu. Zde už se však bavíme spíše o teploměrech pro průmyslové využití, než pro využití ve zdravotnictví v rámci zejména měření teploty lidského těla.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své teploměr s průtokem

Má speciální tipy s lepicí páskou, která vám umožní připevnit teploměr s průtokem bez vrtání k okennímu rámu z plastu nebo hliníku. teploměr s průtokem lze také přišroubovat. Měřicí rozsah přístroje od -50 °C do + 50 °C Tolerance do…

Mějte na paměti, že měřením můžeme přímo charakterizovat některé nemoci. Pro ty z vás, kteří se chtějí o měření teploty dozvědět více, máme připravený článek ,,Teploměry a měření teploty’’.

Automatické vypnutí šetří baterii, jelikož zařízení vypne zanedlouho po dokončení měření, v případě, že přístroj není používán.

Jsou teploměr s průtokem jako obvykle?

EMOS M0503 je cenově dostupný infračervený teploměr s průtokem určený pro průmyslové použití. Mezi jeho benefity patří široký teplotní rozsah od -50 do +380 °C a také podsvícený displej, který mimo jiné zobrazuje i stav nabití baterie. Kde však tento model poměrně ztrácí, je teplotní odchylka. Při měření teplot nad nulou může být i 1,5 °C, u teplot pod nulou může dosahovat až tří stupňů. teploměr s průtokem také nemá paměť na naměřené hodnoty, to je však u podobných produktů poměrně běžné. Uživatelé jistě ocení automatické vypnutí po 20 sekundách od posledního stisku tlačítka. Nechybí ani zvuková signalizace a možnost přepínání mezi °C a °F. Hmotnost přístroje bez baterií činí 131 g.

Jak už jste mohli vyčíst, pokud vybíráte digitální teploměr tělesné teploty, je důležité se zaměřit na rychlost, rozsah a maximální počet měření. Dále je dobré si zkontrolovat i vybavenost různými funkcemi.

Klasické teploměry se stupnicí, digitální nebo infračervené teploměry? Napsali jsme pro vás pár tipů, podle čeho byste si měli teploměr vybírat a na co si dát při koupi pozor.