Teploměr s vlhkoměrem do skleníku

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství zvládnutí teploměr s vlhkoměrem do skleníku za pouhé 3 dny

Pokud chcete kvalitní bezkontaktní teploměr s vlhkoměrem do skleníku, který je schopen kombinace měření jak z ucha, tak i z čela, pořídíte ho bez problému v cenovém rozpětí od 700 Kč do Kč. Takový výrobek je vybaven zvukovým signálem a automatickým vypnutím při delší nečinnosti.

Cemio Metric 302 Teploměr digitální novýRychlý a spolehlivý digitální teploměr pro měření tělesné teploty.

Lékařský teploměr Veroval 2v1 se výborně se hodí k měření teploty u dětí od 6 měsíců, lze ho však stejně tak použít i k měření teploty u…

Jak proměnit teploměr s vlhkoměrem do skleníku v úspěch

Infračervený teploměr s vlhkoměrem do skleníku od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Bezdotykový teploměr Microlife NC 100 nabídne měření tělesné teploty na čele, ale také povrchových teplot různých předmětů, jako je třeba tekutina v dětské láhvi, teplota vody pro koupání, teplota okolí a podobně. Přístroj dokáže zobrazit až 30 v minulosti naměřených hodnot, což je dostatečná kapacita paměti. Kromě toho, po zapnutí vám automaticky ukáže naposledy naměřenou hodnotu.

Infračervený bezkontaktní teploměr je vhodný jak pro měření lidské tělesné teploty, tak pro měření teploty povrchů pokrmů či vody. Již nemusíte své dítě budit ze spánku, stačí teploměr přiložit a naměřená teplota se vám ukáže na podsvíceném LED displeji.

Chcete více peněz? Spusťte teploměr s vlhkoměrem do skleníku

Digitální infračervený bezdotykový teploměr s vlhkoměrem do skleníku na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.

Měření tělesné teploty se provádí cca 2-3 cm od pokožky.

Senzor Pt100 v kovovém stonku průměru 4 mm pro teplotní rozsah -90 až +250 °C. Teflonový kabel 3 m. …