Teploměr se spínacími kontakty

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je teploměr se spínacími kontakty kopií jiné ochranné známky?

Bezkontaktní infračervený teploměr se spínacími kontakty EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí jedna sekunda.

Teploměr na měření teploty vařených tekutin, na zapichování do masa i do udírny.

Skleněné teploměry patří mezi klasiku, kterou zná mnoho z nás z dětství (kdy byly ještě k dostání rtuťové modely). Podle nařízení Evropské unie se však od června roku 2009 již nesmí prodávat ty s obsahem rtuti. K dostání je jejich alternativa s jinými netoxickými materiály. Nejčastěji se jedná galium, indium nebo směsi dalších prvků (častý je např. tzv. galinstan, což je směs gallia, india a cínu). Vzhledem k tomu, že jde o mechanický typ, jeho nespornou výhodou je absence baterií, výrazně nízká cena a obvykle také přesnost měření. Na druhou stranu je třeba počítat s delší dobou měření (která může činit až 10 minut) a nižší odolností vůči rozbití.

Co je teploměr se spínacími kontakty? Úplná a aktualizovaná definice

Tento mechanický venkovní teploměr se spínacími kontakty má rozsah stupnice od – 40 °C do 50 °C. Lze jej natočit podle vašich…

Ušní teploměr Beurer FT 58 umožňuje kromě měření teploty pacientů také určování teploty předmětů, dokonce i vzduchu v místnosti. Měření na rozdíl od ostatních modelů trvá několik sekund, i to je ale ve srovnání s klasickými teploměry velmi krátká doba. Výhodou je paměť na 10 záznamů, můžete tak sledovat vývoj horečky v průběhu času. Přístroj je vybaven běžnými funkcemi jako je indikátor stavu baterie, zvukový signál či automatické vypnutí. Chybí ale podsvícení displeje. Na něm se naměřená hodnota zobrazuje buď ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

Bezkontaktní teploměr pro děti AGU NC8 umožňuje měřit tělesnou teplotu na čele a na jakýchkoli jiných místech.

Co si myslí přední odborník v oboru o teploměr se spínacími kontakty.

Ušní IR teploměr se spínacími kontakty pro všechny věkové kategorie, snímá…

Při měření bezdotykovým teploměrem, jako je například bezkontaktní teploměr Rossmax, je třeba si zjistit, z jaké vzdálenosti teplotu měřit a kde (většinou na čele). Výhodné jsou především pro malé děti, které jsou neustále v pohybu nebo je potřeba jim změřit teplotu i v noci, aniž by je musel rodič budit. Zajímavostí je, že jím většinou můžeme měřit i teplotu různých kapalin a povrchů.

Cemio Metric 304 Rapid Flex Teploměr digitálníUltrarychlý a spolehlivý digitální teploměr s ohebnou špičkou pro měření tělesné teploty.