Teploměr se záznamem dat

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nyní můžete mít své teploměr se záznamem dat jisté.

Ušní teploměr se záznamem dat Beurer FT 58 umožňuje kromě měření teploty pacientů také určování teploty předmětů, dokonce i vzduchu v místnosti. Měření na rozdíl od ostatních modelů trvá několik sekund, i to je ale ve srovnání s klasickými teploměry velmi krátká doba. Výhodou je paměť na 10 záznamů, můžete tak sledovat vývoj horečky v průběhu času. Přístroj je vybaven běžnými funkcemi jako je indikátor stavu baterie, zvukový signál či automatické vypnutí. Chybí ale podsvícení displeje. Na něm se naměřená hodnota zobrazuje buď ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele nebo ušním boltci. Okamžité měření během 1 sekundy.

Uživatelé jsou s tímto ušním teploměrem nadmíru spokojeni. V recenzích zmiňují přesnost měření, jednoduchost ovládání a také speciální funkci teploměru, nastavení věku dítěte, podle kterého teploměr interpretuje naměřené hodnoty. Podle některých uživatelů by ale teploměr mohl mít obal.

Proč to dělám teploměr se záznamem dat a doporučuji vám, abyste to dělali také

Pro někoho, kdo používá přístroj často a potřebuje sledovat teplotu v čase, může být důležitá i velikost paměti. Zjistěte si také, zda se teploměr se záznamem dat sám vypne nebo jak často se musí měnit baterie. Výhodou pro lidi se zhoršeným zrakem by měl být i velký, dobře čitelný displej s podsvícením. Měření je tak možné provádět i za tmy.

Bezkontaktní infračervený teploměr EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí jedna sekunda.

Dudlík s teploměrem umožňuje snadné měření teploty přirozenou cestou.

Jak se nevzdávat teploměr se záznamem dat a jít dál

Při výběru teploměru se můžete spolehnout na značky Beurer, Microlife, Scala, Braun, Reer, Medisana, Omron, Hartmann, Laica, Novama nebo Nuvita. Monitorovací teploměr se záznamem dat je k dostání od značky Tucky. Klasický skleněný koupíte od značky Exatherm, Verkon nebo Geratherm.

Teploměr, vlhkoměr je určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu.

Microlife Teploměr MT 1931 GT digit.60sekundovýDigitální teploměr s ohebným pozlaceným analergickým hrotem, k měření tělesné teploty. S velkým displejem, 60sekundové praktické a pohodlné měření tělesné teploty.