Teploměr skleník

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které bych si přál vědět o teploměr skleník, když jsem začínal.

Na teploměru je velký LCD displej, který je vhodný i pro noční měření díky podsvícení. teploměr skleník má zvukovou signalizaci, kterou je možné vypnout, a tak měřit nerušeně i v době spánků. Tento model je určený i pro profesionální užití.

Obecně platí, že čelo je vystaveno vnějším teplotním vlivům častěji než zvukovod, proto je doporučeno provádět měření teploty u dětí přednostně v uchu. Měření na čele je vhodné u dětí, které mají negativní zkušenost s „pícháním uší“.

Digitální teploměr Thermoval Standard, voděodolný, extra velký displej, paměť pro uchování poslední naměřené hodnoty, vhodná náhrada za rtuťový teploměr.

5 věcí o teploměr skleník, které budeme za 10 let dělat jinak

teploměr skleník na pečení to ale rozhodně není. Ten najdete mezi kuchyňskými teploměry.

Beurer klasický digitální teploměr FT 15/1 Klasický digitální teploměr Beurer FT 15/1 s dětským motivem a pružným koncem pro snadné a rychlé měření teploty Vašeho dítěte. Přístroj umí změřit teplotu do 10 sekund, je voděodolný, bez rtuti, bez skla, zvukový signál při horečce.

Recenze uživatelů na tento infračervený teploměr jsou vesměs pozitivní. Za největší benefit považují rychlost měření a také jeho přesnost. Uživatelé jej hodnotí kladně také pro jeho snadné ovládání. Za lehce komplikovanější považují přepínání mezi měřením povrchů či tělesné teploty a zmiňují také, že trvá delší dobu, než z displeje zmizí poslední naměřená hodnota.

10 tipů, které z vás udělají teploměr skleník Influencera

Tento digitální teploměr skleník a vlhkoměr se hodí do každé domácnosti a není problém ho postavit někam na stolek, pověsit na zeď nebo díky dvojici magnetů přichytit ke kovovému povrchu. Zvládne pak měření teploty a vlhkosti vzduchu a zaznamená i minimální/maximální hodnoty za posledních 24 hodin. Jednoduchým dotykem pak můžete měnit zobrazení mezi stupni Celsia a Fahrenheita. Vše je pak v poměrně velmi kompaktním plastovém těle a o napájení se postarají dvě AAA baterie.

Změří tělesnou teplotu i teplotu předmětů a místnosti za 1 vteřinu.

Vodotěsný digitální teploměr nepatří do myčky! Při výměně baterie také dejte pozor, aby vám nevypadl gumový těsnící kroužek pod krytem. Jinak teploměr nebude těsnit.