Teploměr v ústech

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč teploměr v ústech není přítelem malých podniků

teploměr v ústech má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vašim potřebám bude více vyhovovat bezkontaktní, nebo kontaktní infra teploměr, na trhu existují i modely kombinované.

Měření teploty lze provádět různými způsoby, různými teploměry. Záleží vždy na tom jakou teplotu a kde potřebujete změřit.

Kdy se uskuteční teploměr v ústech?

když byla dcerka miminko, používala jsem digitální teploměr v ústech s ohebnou špičkou do zadečku. Jak ale rostla, začalo být měření v zadečku téměř nemožné. Dcerka plakala, vzpouzela se a bylo to stresující pro nás všechny. V tu chvíli jsme přešli na digitální teploměr v ústech.

Cemio Metric 302 Teploměr digitální novýRychlý a spolehlivý digitální teploměr pro měření tělesné teploty.

Automatické vypnutí – Po naměření teploty dojde k automatickému vypnutí infra teploměru. Tím se šetří především životnost baterie. Akumulátorové články jsou schopny vydržet až tisíc měření. V časovém horizontu to může být tři roky.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého teploměr v ústech.

teploměr v ústech Thermoval standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesnosti na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu.

bezkontaktní teploměr • měření ze vzdálenosti 3 až 5 cm • výsledek během 1 vteřiny • měřicí metoda Temporal artery • 3 režimy měření (Tělo, Povrch,…

Více o teploměrech a měření teploty si můžete přečíst v článku „Jak správně měřit teplotu”.