Teploměr vč. jímky

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

teploměr vč. jímky A láska mají 4 společné věci

Za „stovku“ vám prodejci nejčastěji nabídnou klasický skleněný bezrtuťový teploměr vč. jímky nebo obyčejný digitální. Nejčastěji se však bude jednat o takový typ, u kterého nelze časem vyměnit baterii, a vy budete nuceni pořídit nový kousek.

Dotykové infra teploměry – K měření je zapotřebí kontakt teploměru s lidskou pokožkou. Obvykle se jedná o varianty měření v uších.

• Pouzdro teploměru je možné vyčistit pomocí většiny běžných čisticích prostředků.

Největší tajemství teploměr vč. jímky

Dalším způsobem je měření v dutině ústní, které opět patří mezi všeobecně známé. Do úst je potřeba vkládat pouze čistý teploměr vč. jímky, přičemž jeho hrot se vkládá pod jazyk. Získaná hodnota je přitom o něco přesnější než tělesná teplota měřená v podpaží. Jde ale o méně pohodlný způsob měření. Do této kategorie se řadí i tzv. dudlíkové teploměry.

Teploměr OMRON Gentle Temp 521 nabízí komfortní, bezpečné, přesné a rychlé měření teploty z ušního bubínku. Teploměr je vhodný také k měření povrchové teploty předmětů a teploty v místnosti.

Jednoduchý a levný digitální teploměr pro měření vnitřní i venkovní teploty. Měření teploty od -40 do +70°C.

Jak se zlepšit v teploměr vč. jímky za 60 minut

Přesný bezkontaktní infračervený teploměr vč. jímky pro rychlé stanovení teploty lidského těla. Měření probíhá ze vzdálenosti 5 až 15 cm.

Microlife MT 16C2 je digitální teploměr, který je kromě klasického měření (v podpaží, ústech a konečníku) vhodný také pro zjišťování plodných dnů (tedy pro měření tzv. bazální teploty). Příliš se ale nehodí pro měření novorozeňat a kvůli tvrdé špičce také pro měření menších dětí (špička je může tlačit). Rozsah teplot se pohybuje v rozmezí od 32 °C do 42,99 °C se zobrazením na dvě desetinná místa. Rychlost měření závisí na způsobu využití, tedy místě, kde je tělesná teplota zjišťována.

To, jakým způsobem budete moci teploměr využít záleží částečně na pořizovací ceně. Dražší teploměry mají zpravidla větší rozpětí a využít je můžete také pro měření teploty vzduchu, vody nebo třeba pokrmů. Tyto možnosti jsou výhodné především pro rodiče malých dětí.