Teploměr/vlhkoměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Za 10 minut vám řeknu pravdu o teploměr/vlhkoměr.

teploměr/vlhkoměr je vhodný pro udírny i grily. Teplotní rozsah 20°C +300°C.

Od Kč výše – většina přístrojů v této cenové kategorii patří mezi přístroje pro profesionální použití. V těchto cenách hledejte tehdy, pokud chcete to nejlepší a zajímá vás nejvyšší přesnost měření.

Konečně se dá změřit aktuální teplota těla v porovnání s digitálním teploměrem.

Pokud je teploměr/vlhkoměr tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

teploměr/vlhkoměr do vody je praktickou pomůckou pro matky. K výrobě byly použité zcela nezávadné materiály a barvy odpovídajících mezinárodním normám a předpisům. Vyrobeno z vysoce…

Snímač teploty a vlhkosti s výpočtem rosného bodu. Komunikace přes RS485. V plastové krabičce s větr…

Automatické vypnutí šetří baterii, jelikož zařízení vypne zanedlouho po dokončení měření, v případě, že přístroj není používán.

Pravda o teploměr/vlhkoměr za 3 minuty

Bezdotykový teploměr/vlhkoměr je nástupcem rtuťových a digitálních teploměrů. Jeho hlavní předností je bezkontaktní měření teploty, a to jak tělesné u lidí a zvířat, tak i pevného povrchu nebo kapaliny, případně teploty v prostoru. Infra teploměr/vlhkoměr je tak vhodný pro miminka, děti nebo nespolupracující dospělé pacienty. Výhodou je například nerušené měření teploty u spícího dítěte, hygienické použití i téměř okamžité vyhodnocení během pár sekund.

THCO2 je senzor koncentrace oxidu uhličitého CO2, teploty a vlhkosti. Měří teploty v rozsahu -40 až …

Pro orientační měření můžete využít také proužkové teploměry, které svým vzhledem připomínají malé pravítko. Přikládají se na čelo, do podpaží nebo pod jazyk.