Teploměr vt21

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční teploměr vt21?

Thermoval Standard Digitální teploměr vt21 Thermoval Standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesností na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu. Přístroj v bílém provedení disponuje extra velkým displejem pro snadnou čitelnost naměřených hodnot a spolehlivě měří teplotu l…

Německá značka, která se soustředí na produkty pro zdraví. Zaměřuje se i na výrobky pro sportovce, takže můžete v nabídce najít například sporttestery nebo osobní váhy. Kromě toho nabízí rovněž bezkontaktní teploměry.

Pohodlné a bezproblémové měření teploty v mrazničce nebo chladničce. Tento nerezový teploměr lze bez problémů omývat v myčce.

Co si myslí přední odborník v oboru o teploměr vt21.

Plovoucí bazénový teploměr vt21 s plovákem ve tvaru veselého pelikána měří teplotu vody v bazénu. teploměr vt21 v bazénu upevníte pomocí šňůrky z umělého vlákna.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem rozesílky newsletteru.

Maximální počet měření určí, kolik měření zvládne zařízení za svou službu provést s původní přesností. Jedná se tedy v podstatě o životnost teploměru, a tedy platí – čím je hodnota vyšší, tím lépe.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o teploměr vt21.

Záření umí bezdotykový teploměr vt21 zachytit pomocí speciálních senzorů, které jsou zabudované v hlavici infračerveného teploměru.

Profesionální bezkontaktní spolehlivý teploměr s přehledným LCD displejem.

Infračervený teploměr naopak nejvíce oceníte tam, kde není nutná spolupráce. Pokud například potřebujete změřit teplotu u spícího miminka či nepohyblivého člověka je tento typ teploměru ideální volbou. Při měření teploty z čela se vám výsledná hodnota zobrazí během 3 sekund a při měření z ucha již za 1 sekundu. Díky speciální technologii výrobci garantují naměřenou hodnotu s přesností 0,1 stupně Celsia.