Teploměr zapichovací

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit teploměr zapichovací lépe než kdokoli jiný

Digitální teploměr zapichovací, 4místný displej, přesné měření umožňuje zaznamenat bazální teplotu ženy plodné dny.

Digitální infračervený bezdotykový teploměr na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.

Teploměry už dávno nejsou jen klasické skleněné se rtutí uvnitř. Bohatá nabídka nejrůznějších teploměrů představuje digitální teploměr v mnoha podobách, stejně tak i klasičtější skleněný bezrtuťový.

Jak ti nejlepší uspějí v teploměr zapichovací.

Kontaktní digitální teploměr zapichovací pro měření tělesné teploty. Voděodolné provedení pro snadnou desinfekci. Žádná rtuť ani sklo. Funkce automatického vypnutí. Vestavěná paměť pro poslední měření.

Přístroj pro měření pokojové teploty (od 0°C do 50°C) a vlhkosti vzduchu (od 20% do 90%).

THCO2 je senzor koncentrace oxidu uhličitého CO2, teploty a vlhkosti. Měří teploty v rozsahu -40 až …

Jak proměnit teploměr zapichovací v úspěch

Digitální teploměr zapichovací pro pohodlné měření tělesné teploty. Orální, axilární a rektální měření. Velký a přehledný displej. Zvuková signalizace ukončení měření. Paměť poslední naměřené hodnoty. Automatické vypnutí pro delší životnost baterií.

Cena základních osobních teploměrů (skleněných i digitálních) se zpravidla pohybuje v nižších částkách – nejlevnější modely zakoupíte již okolo 100–200 Kč, většinu pak do 500 Kč. Připlatit si budete muset za infračervený či bezkontaktní typ, možnost nabíjení a nadstandardní doplňkové funkce.

Praktický teploměr na grilování, který se postará o správnou teplotu pokrmu.