Teploměr zetor 3011

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které můžete udělat TEĎ teploměr zetor 3011

já mám doma už skoro rok infračervený teploměr zetor 3011 Thermoval duo scan a jsem naprosto spokojená. Oceňuji hlavně rychlé a jednoduché měření na čele. Nejvíce oceňuji, že nemusím děti budit. A jak jsou školkové, tak měření v zadečku opravdu není nutné a v podpaždí držet teploměr zetor 3011 nevydrží. Takže určitě výhoda pro obě strany.

Tento parametr je obvykle dimenzován tak, že nebudete mít problém s měřením jakékoliv teploty lidského těla. Je dobré ale vědět, že nějaké teplotní rozsahy vůbec existují a dražší modely je mohou mít podstatně větší. Tento údaj je nejčastěji prezentován ve stupních Celsia, výjimkou však nejsou ani stupně Fahrenheita.

• Rozsah měření teploty od 33,0 °C do 42,0 °C (91,4 °F až 107,6 °F).

5 věcí, které můžete udělat TEĎ teploměr zetor 3011

teploměr zetor 3011 pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.

Pohodlné a bezproblémové měření teploty v mrazničce nebo chladničce. Tento nerezový teploměr lze bez problémů omývat v myčce.

Vlhkoměr s teploměrem využijete jak pro měření vnitřní, tak venkovní teploty a v…

Naučte se, jak začít teploměr zetor 3011 podnikat.

Skleněný teploměr zetor 3011 Chicco Thermal Eco s jasně čitelnou stupnicí a praktickým úchytem je určený pro účinné a přesné měření teploty celé rodiny. Je ekologický díky přírodnímu sklu a neobsahuje žádnou rtuť.

Teploměr, vlhkoměr je určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu.

Další velice přesný způsob měření, který se nejčastěji provádí u novorozeňat (opět je výslovně nutné dbát na velikost měřícího hrotu!), a to jak klasickými, tak digitálními teploměry. Po každém měření je potřeba přístroj velmi pečlivě očistit a vydezinfikovat.