Topcom digitální infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční topcom digitální infračervený teploměr?

Přesný bezdotykový topcom digitální infračervený teploměr Helpmation JXB308 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou, teplotu koupele nebo pokojovou teplotu do 1 sekundy za pomoci nejmodernější infračervené technologie. Metoda měření, kterou využívá bezdotykový topcom digitální infračervený teploměr Helpmation tzv. „temporal artery “ je přesnější a rychlejší než měření teploty ušním teploměrem a komfortnější než měření teploty klasickým teploměrem. LCD display teploměru navíc mění barvy dle aktuálně naměřené teploty, normální teplota zelená, zvýšená teplota oranžová a vysoká teplota červená.

2. Co se měření teploty v uchu týče, vždy měřte v tom uchu, na němž nemocný neleží (a ideálně stále v tom stejném). Používání se striktně vyhýbejte po operacích ucha a při infekcích či jiných problémech.

Volba ℃ nebo ℉, přesnost na ± 0,2-0,3, ℃ podle rozsahu teploty.

Co můžete právě teď udělat s topcom digitální infračervený teploměr?

Digitální topcom digitální infračervený teploměr, 4místný displej, přesné měření umožňuje zaznamenat bazální teplotu ženy plodné dny.

Podle způsobu použití rozlišujeme teploměr kontaktní a bezkontaktní. Bezkontaktní a i některé kontaktní teploměry k měření teploty využívají infračervené záření.

Speciální digitální teploměr k temperování čokolády.

Chyby, kterých se většina topcom digitální infračervený teploměr dopouští

Meteopanenky . Tak se jmenuje topcom digitální infračervený teploměr, který je jednou z hlavních dominant kodaňského Radničního náměstí. topcom digitální infračervený teploměr byl sestrojen během 30. let minulého století a je tak nejstarším obřím teploměrem, jaký jsme dohledali. Kromě světelné stupnice, která ukazuje teplotu, jsou součástí teploměru také postavy dvou dívek na otočné plošině. Když je hezké počasí, do popředí vystoupí dívka s kolem, při nečasu ji střídá dívka s deštníkem a pejskem. V poslední době ale meteopanenky nefungují a dojem z teploměru kazí reklamní nápisy v jeho okolí. topcom digitální infračervený teploměr váží kolem jedné tuny a má rozsah -20 až +30 °C.

Teploměry můžeme rozdělit podle způsobu měření tělesné teploty na kontaktní, kam patří klasický rtuťový a digitální teploměr, a bezkontaktní, kde najdete infra teploměr.

Naše zboží si můžete vyzvednout na více jak 700 výdejních míst ZÁSILKOVNA. Tedy v každém větší sídle, například i v drogerii na rohu.