Ušní teploměr lidl

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

ušní teploměr lidl: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Galiový ušní teploměr lidl je naplněn galinstanem, tedy slitinou galia, india a cínu. Jeho velkou výhodou je nízká toxicita a v teploměru by se měl chovat podobně jako rtuť. Nicméně, byť by měl být lépe sklepatelný než lihovový, i on jde velmi obtížně střepat.

Digitální teploměr pro pohodlné měření tělesné teploty. Orální, axilární a rektální měření. Ohebný flexi-hrot pro komfortní měření. Velký a přehledný displej. Zvuková signalizace ukončení měření. Paměť poslední naměřené hodnoty. Automatické vypnutí pro delší životnost baterií.

Infračervený teploměr naopak nejvíce oceníte tam, kde není nutná spolupráce. Pokud například potřebujete změřit teplotu u spícího miminka či nepohyblivého člověka je tento typ teploměru ideální volbou. Při měření teploty z čela se vám výsledná hodnota zobrazí během 3 sekund a při měření z ucha již za 1 sekundu. Díky speciální technologii výrobci garantují naměřenou hodnotu s přesností 0,1 stupně Celsia.

Jsou ušní teploměr lidl jako obvykle?

Bezdotykovým teploměrem navíc můžeme změřit teplotu i během toho, co dítě spinká. „Je dobré se v lékárně zeptat, jestli ušní teploměr lidl hlásí teplotu aktusticky, nejnovější verze už zvukové upozornění nemají, aby dítě pípnutí teploměru nevzbudilo,” radí magistr.

BarvaPříznakČervenáHorečka; abnormálně vysoká teplotaZelenáTeplota v normáluJestliže jste zvolili ušní variantu, je třeba měřicí senzor zasunout dostatečně hluboko tak, aby mířil až na bubínek, ne pouze do zvukovodu. Toho dosáhnete tak, že ucho lehce povytáhnete nahoru a dozadu. U dětí stačí dozadu. U novorozenců někdy nemusí být vůbec možné takto teploměr zavádět kvůli úzkým zvukovodům a je lepší zvolit bezdotykovou variantu. Někteří výrobci ale nabízejí ušní teploměry vhodné i pro novorozence.

Indikátor stavu baterie – indikace nízkého stavu baterie je zpravidla součástí displeje. Na displeji jste tak upozorněni na to, že je potřeba baterii vyměnit. Slabá baterie může mít vliv i na měření, proto se vždy ujistěte, že nemáte baterii vybitou.

Jaké je nejlepší ušní teploměr lidl?

Kuchyňské teploměry pro rychlou kontrolu teploty potravin. Měřící přístroj pro každý článek výrobního řetězce. Vysoká kvalita, hygienické, vhodné do kuchyně. Infračervený ušní teploměr lidl, vpichový ušní teploměr lidl, ponorný ušní teploměr lidl, měření teploty okoního vzduchu, záznamníky teploty. Potravinářský ušní teploměr lidl s kalibrací nebo bez.

Přístroj pro měření pokojové teploty (od 0°C do 50°C) a vlhkosti vzduchu (od 20% do 90%).

Umožňuje víceúčelové měření teploty těla, vzduchu, vody ke koupání nebo teplotu stravy.