Venkovní lihový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu venkovní lihový teploměr

Digitální lékařský venkovní lihový teploměr pro měření v ústech, v podpaždí a v konečníku Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je venkovní lihový teploměr vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

Zvuková signalizace – Zvuk prezentuje dokončené měření. Některé teploměry mají ještě speciální signalizaci v případě, že člověku naměří zvýšenou teplotu. Často je možné zvukový signál vypnout.

Digitální teploměr do masa vám pomůže určit správnou teplotu uvnitř pečeného masa.

Proč venkovní lihový teploměr není přítelem malých podniků

Většina digitálních teploměrů jsou tzv. maximální teploměry, tzn., že ukazují nevyšší naměřenou teplotu. Měří tak dlouho, dokud venkovní lihový teploměr zůstává na místě měření, ačkoliv se může jednat pouze o nepatrné navýšení naměřených hodnot. Proto je důležité dodržovat čas měření u každého typu teploměru.

Infračervený teploměr OMRON Gentle Temp 720 nabízí pohodlné, bezpečné a rychlé měření teploty z čela. Teploměr je vhodný také k měření povrchové teploty předmětů a teploty v místnosti.

Zařízení se ovládá velice snadno prostřednictvím jediného tlačítka, takže je vše opravdu jednoduché. Infračervený senzor slibuje naměřenou teplotu s přesností desetiny stupně. Výrobce se chlubí také klinickým ověřením přesností měření. Uživatelské recenze potvrzují, že přístroj měří opravdu přesně. Kromě toho jej lze pořídit za zajímavou cenu.

Průvodce venkovní lihový teploměr

Univerzální ruční venkovní lihový teploměr CTH6500 s velmi dobrou přesností a snadným použitím je navržen pro náročné mobilní měření teploty. Kromě Pt100 dokáže také tento venkovní lihový teploměr zpracovávat signály z běžných…

2. Co se měření teploty v uchu týče, vždy měřte v tom uchu, na němž nemocný neleží (a ideálně stále v tom stejném). Používání se striktně vyhýbejte po operacích ucha a při infekcích či jiných problémech.

THCO2 je senzor koncentrace oxidu uhličitého CO2, teploty a vlhkosti. Měří teploty v rozsahu -40 až …