Venkovní rtuťový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Lekce o venkovní rtuťový teploměr, na kterou nikdy nezapomenu

Ušní venkovní rtuťový teploměr Beurer FT 58 umožňuje kromě měření teploty pacientů také určování teploty předmětů, dokonce i vzduchu v místnosti. Měření na rozdíl od ostatních modelů trvá několik sekund, i to je ale ve srovnání s klasickými teploměry velmi krátká doba. Výhodou je paměť na 10 záznamů, můžete tak sledovat vývoj horečky v průběhu času. Přístroj je vybaven běžnými funkcemi jako je indikátor stavu baterie, zvukový signál či automatické vypnutí. Chybí ale podsvícení displeje. Na něm se naměřená hodnota zobrazuje buď ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

Papago umí měřit teplotu, vlhkost a rosný bod a má také dva vstupy pro připojení spínacího kontaktu …

Automatické vypnutí – díky automatickému vypnutí přístroje po ukončení měření, se šetří baterie zařízení, která tak vydrží delší dobu. Většina přístrojů tak schopna zvládnout až tisíce měření.

Naučte se, jak začít venkovní rtuťový teploměr podnikat.

Dětský venkovní rtuťový teploměr do koupele značky Reer je praktický pomocník při koupání dětí. Zajistí bezpečné koupání díky přehledné stupnici, kde můžete sledovat optimální teplotu.

V naší nabídce najdete osobní teploměry všech typů. Nejčastěji využívaným druhem je v současnosti digitální teploměr, kterým se měří teplota v podpaží, pořídit si však u nás můžete i třeba moderní bezdotykový teploměr.

Thermoval Kids digitální teploměr pro rychlé měření teploty s veselými dětskými motivy.

Manželství a venkovní rtuťový teploměr mají více společného, než si myslíte.

Cemio Metric 304 Rapid Flex venkovní rtuťový teploměr digitálníUltrarychlý a spolehlivý digitální venkovní rtuťový teploměr s ohebnou špičkou pro měření tělesné teploty.

Teploměr čelovýStačí přiložit na čisté suché čelo za světlé okraje, během sekund se zbarví zeleně pole v úrovni naměřené hodnoty tělesné teploty.

Dataloggery a kontrolní teploměry jsou nezbytnou součástí pro firmy se zavedeným systémem řízení jakosti pro dokladovací, kontrolní a namátková měření teploty.