Yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr tyto produkty?

Bezrtuťový skleněný lékařský yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr, který je ihned připraven k měření.

Digitální teploměr do masa vám pomůže určit správnou teplotu uvnitř pečeného masa.

V roce 2009 došlo směrnicí Evropské unie k zákazu rtuťových teploměrů a jiných měrných zařízení s rtutí. Důvodem byla především ochrana životního prostředí a také předcházení domácím otravám. I když se rtuťový teploměr hůře používal – rtuť se těžko střepávala dolů, výsledek na stupnici nebylo dobře vidět, nebyly ohebné – někteří lidí za nimi stále truchlí.

Chyby, kterých se většina yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr dopouští

Elektronický bezdotykový infračervený yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr určený pro celou rodinu. Výrobek je určen zejména k měření tělesné teploty, je extrémně rychlý a neinvazivní. Měření…

Reer s pozlacenou ohebnou špičkou je levnější digitální teploměr vhodný zejména pro alergiky, ale díky ohebnému hrotu také pro nejmenší pacienty. Určen je pro měření tělesné teploty v podpaží, v ústech a v konečníku. Rozsah možné naměřené teploty se pohybuje v rozmezí 32–43,9 °C, což je plně dostačujcí. Přestože výrobce uvádí délku měření 30 sekund, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je při měření v podpaží potřeba počkat déle (a to až 5 minut). Měření je ovšem (s ohledem k nízké ceně výrobku) překvapivě přesné, přestože spíše orientační. Při dosažení teploty vyšší než 37,5 °C na tuto skutečnost upozorní zvukový signál, taktéž na konec měření.

Dudlíkový teploměr pohodlně změří teplotu v ústech miminka.

Jaký je plán pro yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr?

Tento mechanický venkovní yobekan kv-12 digitální bezdotykový infračervený teploměr má rozsah stupnice od – 40 °C do 50 °C. Lze jej natočit podle vašich…

Tento průmyslový infračervený teploměr a vlhkoměr značky Bosch se svým teplotním rozmezím řadí ke špičce na trhu. Můžete s ním měřit objekty či předměty o teplotě od -40 do +1 000 °C, přičemž odchylka dosahuje 1 °C. U takto širokého rozpětí se však jedná o běžnou a nikterak vysokou hodnotu. Aby bylo měření úspěšné, měli byste od vašeho cíle stát minimálně 10 cm a maximálně 5 metrů. Vhod přijde paměť na záznamy, teploměr hodnoty ukládá v podobě obrázků a těch se do paměti vejde nad 200. Můžete si je z přístroje přetáhnout pomocí funkce Bluetooth nebo MicroUSB konektoru. Z užitečných funkcí se zde dočkáte i kvalitního podsvíceného displeje či indikátoru stavu baterie.

Digitální infračervený bezdotykový teploměr na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.